[Akce skončila] Černý foto víkend 2018! 100 Kč sleva na e-booky a 500 Kč na fotokurz

22. 11. 2018

AKCE SKONČILA, díky za zájem. Zase třeba někdy příště.

23. 11. 2018 je černý pátek. Začínají předvánoční výprodeje. Místo nákupní horečky si raději užijte focení a zdokonalte svoji foto techniku. Během adventu a Vánoc se vám to bude třeba hodit. Vyhlásili jsme výprodej našich e-booků i fotokurzu na Lightroom. Od čtvrtka 22. 11. 2018 nabízíme e-knížky, produkty a kurz o 100 Kč až o 500 Kč levněji. Akce platí jen do neděle, tak si ji nenechte ujít.Výhodněji seženete i další výbavu pro fotografy od partnerů. Zjistěte více.

Lidé si pod stromeček dávají často fotoaparáty. Jenže dobrý foťák ještě z nikoho automaticky dobrého fotografa neudělal. Jsou potřeba znalosti, vzdělání, informace, jak fotit lépe. Hodí se i různé foto pomůcky. Vyhněte se nákupnímu stresu a davovému šílení v obchoďácích a naklikejte si fotografické dovednosti a výbavu on-line. Co se může hodit?

1) Kolekce všech e-booků Fotocesty na 16GB USB dual flash disku

Běžná cena Kolekce e-booků na USB flash disku je 1099 Kč. Avšak o černém víkendu ji koupíte o 100 Kč levněji. Za 999 korunPodívejte se, které návody USB foto disk obsahuje.

 Vložte do objednávky kupón CERNYVIKEND 

 

2) E-book Jak fotografovat v zimě

Obvyklá cena e-booku Jak fotografovat v zimě je 299 Kč. Ale pouze teď jej seženete se slevou 100 Kč. Za 199 korun. Tento e-book je i součástí produktu č. 1, viz výše.

 Vložte do objednávky kupón CERNYVIKEND 

3) E-book Komponujte fotky lépe a vynikněte v davu

Normální cena e-booku Komponujte fotky lépe a vynikněte v davu je 399 Kč. Nyní. během černého víkendu, si jej opatříte se slevou 100 Kč. Za 299 korun. Tento e-book je i součástí produktu č. 1, viz výše.

 Vložte do objednávky kupón CERNYVIKEND 

4) E-book 18 návodů pro skvělé fotografie nejen z cest

Standardní cena e-booku 18 návodů pro skvělé fotografie z cest je 299 Kč. O černém víkendu si jej pořídíte se slevou 100 Kč. Za 199 korun. Tento e-book je i součástí produktu č. 1, viz výše.

 Vložte do objednávky kupón CERNYVIKEND 

5) E-book Jak fotografovat květiny i bez makroobjektivu

Běžná cena e-booku Jak fotografovat květiny i bez makroobjektivu je 299 Kč. Ale jen nyní jej seženete se slevou 100 Kč. Za 199 korun. Tento e-book je i součástí produktu č. 1, viz výše.

 Vložte do objednávky kupón CERNYVIKEND 

6) E-book Pokročilé úpravy fotografií v Adobe Lightroom

Obvyklá cena e-booku Pokročilé úpravy fotografií v Adobe Lightroom je 495 Kč. V podzimní akci jej nabízím za 395 Kč. Ale pouze teď jej seženete ještě levněji, se slevou 100 Kč. Jen za 295 korun!

 Vložte do objednávky kupón CERNYVIKEND 

7) Fotokurz Zpracování fotografií v Adobe Lightroom

Přijďte na poslední letošní fotokurz úprav fotografií v Adobe Lightroom – je v plánu na středu 28. listopadu v Českém ráji. Běžná cena fotokurzu Zpracování fotografií v Adobe Lightroom je 1099 Kč. Avšak nyní se můžete naučit upravovat fotografie se slevou 500 Kč. Pouze za 599 korun! V ceně kurzu navíc získáte i e-book v PDF Rychlonávod na Adobe Lightroom. Lepší nabídku, jak se naučit upravovat fotky v Lightroom, asi nenajdete.

 Vložte do objednávky kupón CERNYVIKENDFOTOKURZ 

Máte ve čtvrtek a v pátek fofr a málo času na nákupy? Černý víkend trvá až do neděle 25. 11. do 20:00Potom všechny slevy skončí.

Vyrazíte do obchoďáku užít si nákupní šílenství, anebo se raději něčemu přiučíte, případně podarujete své blízké fotografky a fotografy? Hurá na on-line fotonákup 🙂

Černý víkend – sleva na fotografické e-booky, produkty a fotokurzy.

Přečtěte si také