Rubrika: Foto manažer

Foto manažer

Používání fotografií zdarma z free fotobank – Ano nebo ne?

Jedním ze zdrojů, kde sehnat fotografie na firemní web či blog, jsou free fotobanky. Existuje jich velké množství. Snímky z nich získáte zdarma, případně jen s podmínkou uvedení autora či odkazu na fotobanku. Při používání fotografií zdarma však hrozí několik rizik. Přečtěte si, nač si dát při využívání snímků z free fotobank pozor.

Tucet tipů, jak připravit svoji provozovnu nebo obchod na fotografování

Co na webu i jiných prezentačních místech nejvíce zaujme potenciální zákazníky, hosty vaší restaurace, kavárny, bistra, cukrárny, penzionu, hotelu, obchodu? Fotografie – vizuální obrázky a k nim poutavý text. Pokud máte štěstí na šikovného fotografa, pomohou vám nové snímky získat nové zájemce o služby i produkty. Záleží však i na vás, jak svůj podnik na fotografování přichystáte. Nejlépe dostatečně dopředu, ještě než fotograf dorazí. Jak se na fotografování provozovny připravit? Třeba podle dvanáctera rad v seznamu. Vytiskněte si jej a odškrtněte, že máte splněno. Čtěte přehled v článku.

12 zásad pro vkládání fotografií na web, aby vám přivedly více zákazníků

Máte nové fotografie svého podniku, provozovny, restaurace, obchodu? Fotografové klientům snímky často posílají jen ve vysokém rozlišení a tím jejich práce končí. Aby vám nové fotky sloužily a nestaly se naopak přítěží, je důležité snímky na web správně vložit. Jak? Přečtěte si 12 zásad pro vkládání fotografií na webové stránky, které vám přilákají více nových zákazníků.

načítání