Archiv rubriky: Foto manažer

Foto manažer

Freebay.cz – nová mastermind skupina nezávislých profesionálů v Českém ráji

Začátkem roku 2019 jsem založil novou mastermind skupinu nezávislých profesionálů a kreativců na volné noze Freebay.cz. Scházíme se jednou za 14 dní v Českém ráji, vždy cca na 2,5 hodiny. Skupina slouží pro výměnu zkušeností, zpětné vazby na své nápady a projekty, vyměňujeme si tipy, rady, jak co udělat, zařídit v podnikání. Přečtěte si v článku, co je skupina zač, proč vznikla a jak funguje.

Používání fotografií zdarma z free fotobank – Ano nebo ne?

Jedním ze zdrojů, kde sehnat fotografie na firemní web či blog, jsou free fotobanky. Existuje jich velké množství. Snímky z nich získáte zdarma, případně jen s podmínkou uvedení autora či odkazu na fotobanku. Při používání fotografií zdarma však hrozí několik rizik. Přečtěte si, nač si dát při využívání snímků z free fotobank pozor.

Tucet tipů, jak připravit svoji provozovnu nebo obchod na fotografování

Co na webu i jiných prezentačních místech nejvíce zaujme potenciální zákazníky, hosty vaší restaurace, kavárny, bistra, cukrárny, penzionu, hotelu, obchodu? Fotografie – vizuální obrázky a k nim poutavý text. Pokud máte štěstí na šikovného fotografa, pomohou vám nové snímky získat nové zájemce o služby i produkty. Záleží však i na vás, jak svůj podnik na fotografování přichystáte. Nejlépe dostatečně dopředu, ještě než fotograf dorazí. Jak se na fotografování provozovny připravit? Třeba podle dvanáctera rad v seznamu. Vytiskněte si jej a odškrtněte, že máte splněno. Čtěte přehled v článku.

12 zásad pro vkládání fotografií na web, aby vám přivedly více zákazníků

Máte nové fotografie svého podniku, provozovny, restaurace, obchodu? Fotografové klientům snímky často posílají jen ve vysokém rozlišení a tím jejich práce končí. Aby vám nové fotky sloužily a nestaly se naopak přítěží, je důležité snímky na web správně vložit. Jak? Přečtěte si 12 zásad pro vkládání fotografií na webové stránky, které vám přilákají více nových zákazníků.

načítání

This function has been disabled for mariankabele.cz.