Darujte radost z fotografování

Je fajn mít nový foťák. Ale má moc tlačítek, těžké všechno ovládnout. Místo radosti mnohdy přichází zklamání z nepovedených fotek. Dopřejte svým blízkým radost z pěkných fotografií. Darujte poukaz na fotokurz.

Od jara do podzimu, někdy i v zimě, pořádám fotokurzy v Českém ráji a okolí.

Za poslední roky mými fotokurzy prošly stovky spokojených studentů. 

Naučím fotografovat váš i vaše blízké. Mám letité zkušenosti s předáváním znalostí úplným začátečníkům i pokročilejším fotografům a fotografkám – se zrcadlovkou i bezzrcadlovkou v ruce.

Většinu fotokurzů a workshopů pořádám v Českém ráji nebo okolí. Na přání uspořádám také individuální fotokurz s programem, termínem a místem po dohodě.

Další ročník fotokurzů startuje na jaře 2020, termín dle pozdější domluvy. Fotokurzy trvají 4–5 hodin. Pokud je účastníků více, beru si na pomoc kolegyni Lenku. Obdarovaný či obdarovaná si vybere fotokurz podle svého přání, dárkový poukaz je univerzální.

Bude-li pěkná zima, fotokurz Odhalte expozice v Českém ráji mám v plánu uspořádat ještě „na sněhu“.

Co o fotokurzech říkají účastníci?

Jana Palinová

Jana Palinová

účastnice fotokurzu

Díky za prima sobotní odpolko a za bezva fotokurz. Máte všechno moc pěkně připravené a zorganizované. Obdivuji vaši trpělivost.

Petr Salaj

Petr Salaj

účastník fotokurzu

Dostal jsem zrcadlovku jako dárek a už mě nebavilo fotit na automat. Proto jsem se rozhodl pro foto kurz. Určitě jsem chtěl pochopit alespoň základy expozice, abych se mohl zlepšovat ve fotografování.

Fotokurz byl skvělý. Naplnil to, co jsem očekával. Lektoři se nám věnovali naplno, vše nám ochotně vysvětlili. Foto kurz doporučuji i přátelům. Focení mě baví a rád bych se posunul dál, abych měl stále hezčí a hezčí fotky.

Jaroslav Rýzner

Jaroslav Rýzner

účastník fotokurzu

Kurz byl suprovej, krásné prostředí, počasí i zasvěcení do tajů focení. Chtěl jsem poradit, co dělám špatně, protože jsem neměl fotky ostré a někdy dost tmavé. Kurz splnil mé očekávání na 100 %.

Vyzkoušel jsem jiný způsob focení a hlavně zjistil, kde dělám chyby v nastavení. Velká pochvala za trpělivost a přístup.

Lucie Römerová

Lucie Römerová

účastnice fotokurzu

Teorie je všude plno, ale při zkoušení v praxi jsem zjistlila, že to sama dohromady prostě nedám. Příležitost praktické zkoušky se zkušenými fotografy se prostě nedá nevyužít. Na kurz jsem se těšila 🙂

Přesně takhle nějak jsem si kurz představovala. Navíc k tomu jsme ještě měli bonus – suprové lektory a bezva partu. Mám zájem o další vzdělávací produkty a foto kurzy. Doporučila bych foto kurz všem, nejen přátelům. 

Stačí vyplnit jen pár informací

Na rok 2020 nabízím dva typy poukazů na fotokurz:

1) Poukaz na 20% slevu pro 1 účastníka na skupinový fotokurz

Obdarovaný si účast zarezervuje přímo na stránkách s kurzy, podle vypsaných termínů kurzů či workshopů, které začínají na jaře 2020. Platnost kódu poukazu na nákup fotokurzu se slevou je 5 měsíců, pak platnost poukazu končí. Aby sleva platila, je nutné poukaz uplatit do 5 měsíců od nákupu poukazu a při objednávce fotokurzu vložit kód poukazu do políčka Slevový kupón. Cena poukazu na 20% slevu je 99 Kč. Běžná cena fotokurzu je 1199 Kč. Doplatek s využitím slevy tedy pak bude 1100 Kč jen 959 Kč.
Tip: Chcete-li darovat a uhradit fotokurz celý, můžete pak k vytištěnému poukazu na slevu do obálky přiložit tisícovku, což na doplatek stačí a účastníkovi ještě zbude něco málo na občerstvení. Anebo můžete pak obdarované/mu účast na kurzu registrovat a doplatit převodem či platební kartou, až budou vypsané termíny kurzů – prostě potom jen vyplníte jeho/její údaje a další info.

2) Individuální fotokurz na míru pro 1–3 účastníky

Délka kurzu je 3–5 hodin, téma a termín dle domluvy, místo Český ráj a okolí (např. krajinářská fotografie, městská fotografie, speciální techniky, práce v Lightroom,…). Individuální kurz je možné uspořádat i kdykoliv v zimě, záleží na dohodě účastníků. Běžná cena fotokurzu pro 3 účastníky je 3597 Kč. Pro vás nyní jen 2995 Kč (cena komplet za všechny), platnost poukazu 5 měsíců. Pro upřesnění termínu a náplně individuálního fotokurzu mi prosím napište e-mailem na adresu info@mariankabele.cz


Vyberte si poukaz na slevu na fotokurz pro zrcadlovku, bezzrcadlovku pro 1 účastníka, anebo individuální fotokurz na míru pro skupinku 1–3 účastníků. Vyplňte jméno obdarované/ho.

Zaplatit můžete zrychleným on-linem převodem, klasickým bankovním převodem nebo platební kartou. Za pár minut po platbě vám e-mailem dorazí poukaz k vytištění.

Darujte fotokurz, udělejte svým blízkým radost

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Máte dotaz?

Napište mi e-mail na info@mariankabele.cz nebo zavolejte na +420 604 620 299. Pokud to hned nezvednu, zrovna jsem někde v terénu. Zavolám pak zpět.