Léto 2019 fuč. Co u mě nového? Rebranduji

12. 9. 2019

Canon AE 1 na stole, káva a kniha.

Ukaž, co děláš. Tak se jmenuje jedna z mých oblíbených knih od Austina Kleona. Četl jsem ji několikrát. A tak bych se jí měl také více řídit. Pointa je v tom dávat o sobě více vědět. Tedy o tom, na čem makáte, co vyvíjíte, které projekty realizujete a tak. Na to jsem já totiž často dlabal. Čas je vzácnou komoditou, raději se věnuji tvorbě a práci pro své klienty než abych o tom psal. Polepším se! Co nového jsem zvládl během poslední doby? Čtěte dál.

Budu stručný. Během posledních měsíců jsem zrealizoval několik foto zakázek, které postupně odhaluji a popisuji ve složce Projekty či Portfolio. Zatím je jich tam jen pár. Ještě nevím, jak složku nazvu, postupně ji naplním.

Každým měsícem také vytvářím obsah pro své stálé klienty – copywriting a články na firemní blogy, obsahové strategie, guest post články, zajišťuji fotografování produktů a e-mailingové i jiné kampaně.

Rebranding Piny.cz -> mariankabele.cz

Abych to neměl úplně jednoduché, začátkem léta jsem si vymyslel, že své projektové směry spojím do jednoho webu. V současné době totiž udržuji několik svých webových stránek, což je vysilující.

Každý z mých webů je zaměřený na jiný segment činností – jeden pouze na obsahový marketing, druhý na copywriting a content writing, třetí na fotografování, blogování o focení a fotokurzy, na čtvrtém se věnuji marketingu našich pradědečků z dob I. a II. republiky, pátý,… no, je toho dost.

Hezká děvčata – ukázka propagace z dob první republiky.

„Budeme otiskovat obrázky hezkých děvčat.“ – z projektu Vintage marketing, který už řadu let vytvářím.

Během letoška se vše pokusím spojit a zjednodušit. Budu pak pečovat už jen o jeden hlavní web, kterým se stal právě tento – mariankabele.cz.

Přesunuji také celý web a dočasnou značku Piny.cz pod svůj vlastní brand mariankabele.cz. Od podzimu 2019 už mě najdete na tomto novém webu mariankabele.cz

Celý proces, transfer dat a přenastavování všeho je však velice náročné na čas a energii. Tak mi držte palce. Kromě toho se zaměřuji na vývoj nových segmentů a nabídku produktů, protože Vánoce se blíží!

K tomu všemu jsem zahájil podzimní sezónu fotokurzů v Českém ráji, tak se třeba uvidíme i někdy osobně. Mějte se fajn, zase se ozvu.

Největším problémem, který musí umělec vyřešit, je jak zařídit, aby si ho všimli.“ –Honoré de Balzac / z knihy Ukaž, co děláš.

Přečtěte si také