Novinka v mém studiu: Fotoobrázky 30 × 40 cm v paspartě a černém rámu s lesklým plexi

19. 12. 2021

Fotoobrázky z Českého ráje, rozměr 30 × 40 cm, v paspartě, černém rámu, zakrytý lesklým plexi.

Fotoobrázky z Českého ráje, rozměr 30 × 40 cm, v paspartě, černém rámu, zakrytý lesklým plexi.

Na tomhle jsem pracoval už hodně dlouho. Nějak pořád nebyl čas to dotáhnout. Konečně se povedlo. Občas se mě totiž někdo ptal, jestli mám i nějaké menší fotoobrazy než ty velké na deskách či na plátně. Už mám! Představuji vám novinku ve svém portfoliu – fotoobrázky formátu cca 30 × 40 cm s pěknou 3D paspartou, černým rámem, zakryté lesklým plexi, které dává obrázkům pořádnou „šťávu“ a hloubku.

Malé rámy už jsem měl připravené asi půl roku. Tisky, které do malých rámů vkládám, mi tady leží pár měsíců. Nebyl čas. Ve čtvrtém kvartálu roku jsem, co se týče mé fotografické činnosti, připravoval hlavně kalendáře (letos dokonce 6 typů kalendářů, ne všechny jsou veřejně k mání), vyráběl fotoobrazy, nově vytvořil také vánočně-zimní kolekci pohlednic. A vývoj fotoobrázků stál. Až doteď.

Složení fotoobrázků z Českého ráje

Základ tvoří vysoce kvalitní tisk na křídě. Ten vkládám do rámu. Ještě před obrázkem je bílá pasparta s krásně skosenými okraji, což dodává obrázku hloubku. Záda jsou z dřevovláknité desky, součástí je pilka na zavěšení obrázku. Přední část tvoří lesklé plexi. To vytváří pěknou brilantnost, říz.

Musím říct, že s výsledkem jsem velmi spokojen, a to je o mě asi už trochu známo, že jsem na svoji produkci i všech, s nimiž spolupracuji, docela „pes“. Chci mít vždy výstupy perfektní. Nejde o chválení si svých fotografií, tam je to bez debat (vtip), ale hlavně o výsledek jako celek. Je to prostě pěkná podívaná. Formát je 40 × 30 cm, s rámem je rozměr cca 42 × 30 × 2 cm, samotná fotografie má formát 30 × 21 cm.

Už se těším, až si vyzdobím novými obrázky celou chodbu. Zároveň mohou být pěkným dárkem pro vaše blízké. Pár rámků mám skladem, prozatím vytvořených 20 motivů, od každého zatím jen dva kusy. Hlavně je to produkt dobře dostupný. Cenovku ještě počítám, zahajovací cena bude nějak do sedmi stovek. To jde, ne? Brzy na mém shopu.

První obrázek už jde do světa, paní zákaznici jsem něco takového sliboval už v květnu. Konečně se paní dočkala. Někdy to je se mnou na delší čas, ale všechna přání zákazníků si eviduju.

Fotoobrázky jsou letos asi poslední produktem, který vyvinu, musím se zase vrhnout do jiných činností. A taky s foťákem do terénu!

Přečtěte si také